ministrefa - prywatna strona Twojego dziecka

ministrefa.pl to serwis, który powstał z myślą o rodzicach chcących w pełni bezpiecznie dzielić się z bliskimi najciekawszymi informacjami, zdjęciami, filmami z życia swoich dzieci. Raz zamieszczoną w sieci informację bardzo trudno jest usunąć. Dlatego pierwszym krokiem zmierzającym do ochrony naszej prywatności musi być ograniczenie swobodnego przepływu danych. Oczywiście można zmienić ustawienia bezpieczeństwa profili na portalach online`owych – jednakże nie jest to wystarczające...
W internecie nic nie ginie – szczególnie zdjęcia i filmy. To oznacza, że w każdej chwili ktoś może je skopiować, przejąć, ściągnąć, wykorzystać, zamieścić w innym miejscu dla zabawy, ze złośliwości lub innych niecnych powodów. ministrefa.pl to serwis społecznościowy inny niż dostępne do tej pory. Nowością jest umożliwienie pełnej kontroli nad kontem z poziomu panelu użytkownika. Dzięki temu to on decyduje, kto ma do niego dostęp, co się w nim pojawia i kiedy coś z profilu znika. W ministrefa.pl to osoba użytkownika jest administratorem, decydentem, zarządcą, recenzentem i moderatorem w jednym. ministrefa.pl gwarantuje liczne funkcjonalności. Są nimi – między innymi – możliwość dodawania filmów i zdjęć, prowadzenie pamiętnika, zamieszczanie informacji w kalendarzu wydarzeń, zapisywanie postępów w kalejdoskopie rozwoju, jak również wykorzystanie aplikacji graficznych do tworzenia zaproszeń, pocztówek itp. Warto dodać, że strona nie jest projektem zamkniętym, co oznacza, że użyteczności serwisu będą ewoluować. Ważną zaletą serwisu jest jej mobilność. Strona została przygotowana w technologii responsywnej, czyli dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana. Dzięki takiemu rozwiązaniu profil dziecka w ministrefie można wygodnie przeglądać. Dodatkowo dostępna jest aplikacja, dzięki której można dodawać zdjęcia i filmy bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu.

Dlaczego ministrefa online?

...ponieważ więzi pielęgnuje się przez częsty kontakt


Opowiedz historię swojego dziecka, jak tylko chcesz. Wierszem, poematem, obrazem, kolażem, rysunkiem, szkicem, zdjęciem, i może jeszcze filmem. Wstaw do kalendarza najważniejsze wydarzenia z jego życia. Pokaż, co już potrafi. Pochwal, gdy zasługuje. „Pomachaj paluchem”, gdy pokazuje „charakterek”. Wstaw pocztówkę z wakacji. Zrób wirtualną kartkę i wyślij wszystkim zaproszenie na urodziny. Baw się. Ucz. Rozwijaj. Rób, co chcesz... wszak wśród Swoich wszystko jest piękniejsze i radośniejsze.

... ponieważ wszyscy jesteśmy wyjątkowi.


Pewnie niejednokrotnie słyszałeś prośbę od rodziny o przesłanie zdjęcia. Wielokrotnie spotykałeś się z zapytaniem od przyjaciół: „Jak Młoda, Młody?” Często znajomi – szczerze zainteresowani twoją pociechą – podpytywali: „co zmieniło się od poprzedniego waszego spotkania”. No właśnie... Świat dzieci jest krainą radości, którą warto dzielić się z Bliskimi.

...ponieważ bezpieczeństwo jest najważniejsze


W sieci nic nie ginie. Wszystko co raz do niej trafiło, pozostanie tu na zawsze. Fotki, filmiki, komentarze, rysunki – wszystko. to oznacza, że bez odpowiedniego zabezpieczenia zamieszczanej treści, w każdej chwili ktoś może ją skopiować, przejąć, ściągnąć, wykorzystać, zamieścić w innym miejscu – dla zabawy, ze złośliwości, z innych niecnych powodów. W ministrefie stawiamy na ochronę prywatności. Dlatego u nas, to Ty jesteś administratorem, decydentem, zarządcą, recenzentem i moderatorem. Ty masz kontrolę i Ty decydujesz „co, gdzie, jak, po co”. A Twoi Bliscy? Oni są zawsze „na czasie” ze wszystkim, co dla Was najważniejsze.

© Emotion Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.